Prodej, pozemky bydlení, 1414 m2

ID 56933

Dubno, Dubno , 26101, Středočeský kraj

4 949 000 Kč
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
  • Užitná plocha

    m2

  • Plocha pozemku

    1414 m2

  • Dispozice

    bydlení

  • Stav objektu

Popis nemovitosti

Přejete si pro svou rodinu zajistit bydlení na klidném místě a zároveň v dosahu velkoměsta? Cena nemovitostí v Praze je nad Vaše možnosti?
V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme prodej slunného pozemku v klidné obci Dubno, nedaleko Příbrami. Pozemek o celkové výměře 1.414 m2 je připravený k výstavbě rodinného domu. K hranici pozemku je přivedena voda, kanalizace i elektřina. K parcele vede zkolaudovaná příjezdová cesta.

Malebná obec Dubno se nachází cca 2 km od středočeského města Příbram s dojezdovou vzdáleností 30 minut na okraj Prahy (Zbraslav) po D4. Dubno je obsluhováno linkou příbramské MHD. Obec se snaží stále investovat do svého rozvoje, aby zajistila vlastním obyvatelům kvalitní podmínky pro život (výstavba sportoviště, dětských hřišť, obecního domu, podpora spolkového života...). Komplexní služby občanského života (školská a zdravotnická zařízení, nákupní možnosti atd.) zajišťuje samotné město Příbram. Dubno se nachází v blízkosti CHKO Brdy, která je protkána množstvím turistických tras a láká tak k výletům do přírody. Přímo nad obcí je kopec Pichce s motýlí stepí, která je útočištěm desítek druhů motýlů a vyskytují se zde vzácné druhy rostlin a ptáků.

Současně s prodejem pozemku Vám můžeme pomoci zajistit financování individuální i developerské.

Parametry

Číslo zakázky56933
KategoriePozemky
PodkategorieBydlení
Vlastnictví Osobní
Energetická náročnostG
Odpad:Veřejná kanalizace
Voda:Dálkový vodovod
Umístění:Okraj obce

Dostupnost

Dálnice:Ano
Veřejná doprava:Ano
Zpevněná komunikace:Ano