Prodej, domy rodinný, 210 m2

ID 58000

Střední 71/10, Praha 6 - Veleslavín, 16200, Hlavní město Praha

Info u specialisty
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
 • Užitná plocha

  210 m2

 • Plocha pozemku

  373 m2

 • Dispozice

  rodinný

 • Stav objektu

  Dobrý

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej 1/2 rodinného domu ve velmi žádané a lukrativní lokalitě Praha - Veleslavín, který v sobě skrývá výjimečný potenciál.

Dům se nachází na pozemku o velikosti 745 m2 a mimo jiné je vhodný pro vícegenerační užívání. Nemovitost má 2 nadzemní podlaží a v každém z nich je byt s dispozici 3+1 a velikosti 141 m2 se samostatnými vstupy.

Nabízený podíl o velikosti id. 1/2 se vztahuje k jednotce umístěné v 2.NP (1. patře) a váže se k němu i podíl o velikosti id. 1/2 na půdních prostorách a sklepu, který je možné přestavět na bytovou jednotku o velikosti cca 70 m2.

Největší potenciál tato nemovitost nabízí při kompletní přestavbě, při které je možné zvětšit podlahovou a případně i zastavěnou plochu. Tyto informace vychází z platného územního plánu a z regulativu předmětné lokality.

Dům se nachází v klidné části pražského Veleslavína nedaleko metra Veleslavín. Ve vzdálenosti cca 10 minut chůze najdete kompletní občanskou vybavenost – dětská hřiště a sportoviště, MŠ, ZŠ, zdravotní středisko, lékárnu, obchody i restaurace.

Dopravní dostupnost je také výborná – stanice metra a autobusu Veleslavín je cca 5 min. chůze a za cca 10 min. se můžete napojit na Městský okruh nebo dálnice D5 a D6.

Lze financovat hypotečním úvěrem a rádi Vám vypracujeme nezávislou nabídku od všech bank.

=====

Dům v minulosti neprošel žádnou zásadní rekonstrukcí, v případě zájmu bude vyhotoven průkaz energetické náročnosti budovy.

V případě více zájemců se o kupní ceně nemovitosti bude jednat. Vlastníci si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií.

Parametry

Číslo zakázky58000
KategorieDomy
PodkategorieRodinný
Stav objektuDobrý
Materiál stavbyCihlová
Vlastnictví Osobní
Budova Patrový
Sklep Ano
Energetická náročnostG
Plyn:Plynovod
Odpad:Veřejná kanalizace
Topení:Lokální plynové
Voda:Dálkový vodovod
Zpevněná komunikace:Betonová
Zařízení:Částečně
Umístění:Klidná část obce

Dostupnost

Autobus:Ano
Dálnice:Ano
Veřejná doprava:Ano
Zpevněná komunikace:Ano
Vlak:Ano