Prodej, komerční kanceláře, 370 m2

ID 62386

Tilschové, Mariánské Hory a Hulváky - Mariánské Hory, 70900, Moravskoslezský kraj

13 500 000 Kč
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
 • Užitná plocha

  370 m2

 • Plocha pozemku

  370 m2

 • Dispozice

  kanceláře

 • Stav objektu

  Po rekonstrukci

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji vilu po celkové precizní rekonstrukci s moderními designovými prvky, vhodnou pro kanceláře. Nemovitost má neuvěřitelný potenciál díky reprezentativnímu dojmu a případné možnosti kombinace bydlení s podnikáním.

Vila nabízí k užívání celkem 4 podlaží včetně suterénu a podkroví. Přízemí je od prvního patra odděleno prostornou chodbou, což má obrovskou výhodu v tom, že se dá oddělit pracovní a rodinné prostředí.

První patro je o dispozici 2+kk a aktuálně slouží majitelům nemovitosti jako kancelář. Ve stejném patře je také zasedací místnost a samostatná kuchyňka vhodná například pro přípravu kávy.
Přízemí je o dispozici 3+kk, kde se nachází také koupelna s vanou, samostatné WC s bidetem a technická místnost se vstupem přímo na venkovní zastřešenou terasu, která láká zejména v letních měsících. V přízemí je instalováno kompletní teplovodní podlahové topení a pro milovníky romantiky je zde zabudován i funkční krb, který je schopen vyhřát celý dům.

Je důležité zmínit také parkovací možnosti pro vás, vaše klienty a obchodní partnery. Aktuálně jsou k dispozici 2-3 místa za branou u domu. Navíc je možné připravit i zbývající část za branou domu k parkování, čímž by vznikla další 3 parkovací stání. K dispozici je také zadní část zahrady, což by znamenalo dalších minimálně 6 parkovacích míst. V rámci ulice před branou domu jsou pak stabilně 2-3 volná stání + případně nedaleké veřejné parkoviště.

Samozřejmostí pro zajištění vaší bezpečnosti je kamerový systém HikVision, vzdálené ovládání elektrické brány Jablotron a videotelefon s interkomy v každém patře. V poslední řadě je celý dům kompletně chráněn a napojen na bezpečnostní pult Jablotronu.

Vila se nachází v klidné lipové aleji, kde se nachází více kancelářských budov. Dům je navíc ve skvělé dojezdové vzdálenosti do centra Ostravy i okolních městských částí. Do 10 min. se dostanete k nejdůležitějším bodům města jako např. nákupní centrum Forum Nová Karolina, komplex Dolní oblast Vítkovice nebo vlakové nádraží Ostrava-Svinov. Velkou výhodou je také rychlé napojení na dálnici do všech směrů České republiky i zahraničí či na letiště Leoše Janáčka v Mošnově. Lokalita je tak vhodná k dojezdu klientů, kteří vás mají v plánu navštívit.

Tato nemovitost Vám zajistí reprezentativní dojem, který vaší firmě nebo ordinaci dají prostor vyniknout. Nemovitost je ale vhodná i jako nadstandartní prostorné rodinné bydlení, skvělá investiční příležitost nebo kombinaci obojího.

Pro více informací kontaktujte naši zákaznickou linku, doporučujeme prohlídku.
Rádi vám také pomůžeme s financováním koupě této nemovitosti, financím se věnujeme již přes 25 let.

Parametry

Číslo zakázky62386
KategorieKomerční
PodkategorieKanceláře
Stav objektuPo rekonstrukci
Materiál stavbyCihlová
Vlastnictví Osobní
Budova Patrový
Sklep Ano
Energetická náročnostC
Zpevněná komunikace:Asfaltová
Umístění:Klidná část obce
Parkovací místo:4