Prodej, domy rodinný, 240 m2

ID 60105

Hlavní 121, Šanov , 67168, Jihomoravský kraj

5 990 000 Kč
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
 • Užitná plocha

  240 m2

 • Plocha pozemku

  1031 m2

 • Dispozice

  rodinný

 • Stav objektu

  Dobrý

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji jedinečný rodinný dům, který se nachází v klidné obci Šanov. Tento dům nabízí ideální kombinaci prostorného a komfortního bydlení
venkovského životního stylu.

Hlavní obytná část domu má dispozici 3+1 a rozlohu 110 m2, což zaručuje dostatek prostoru pro celou rodinu. Pro milovníky domácích projektů a práce s autem je k dispozici garáž s dílnou o rozloze 50 m2, která poskytuje dostatek místa pro ukládání nářadí a pracovních nástrojů.

Dále k domu patří samostatný přístavek s dispozicí 3+1 o rozloze 90 m2, který nabízí další možnosti bydlení či využití jako kancelář, ateliér či rekreační prostor nebo jako kombinaci vícegeneračního bydlení.

Celková plocha pozemku krásných 1031m2,přístupnost z obou stran, vraty přes garáž nebo branou v zadní části zahrady. Upravená okrasná část s malým sklípkem.

Dům prošel nedávnou rekonstrukcí, během níž byla vyměněna střecha a provedena izolace střešního prostoru. Nové betonové podlahy s izolací. Plastová okna. Hlavní část domu má novou střešní krytinu Km Beta, na přístavku je plechová střecha. Zateplení půdy vatou a fasáda přístavku z polystyrenu zaručují optimální tepelnou izolaci a úsporu nákladů na vytápění.

Elektrické rozvody jsou nové a provedené v mědi, s napětím 360 V, pro vytápění domu jsou k dispozici moderní infrapanely v kombinaci s krbovkami, které zaručují účinné a úsporné vytápění v chladnějších měsících.

Celkově je tento dům ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci komfortního bydlení s možností využití prostoru pro domácí práce či rekreační aktivity. Pro obyvatele Šanova jsou k dispozici veškeré základní služby, jako jsou obchody s potravinami, restaurace ,školy a školky pro děti, a také lékařská zařízení zajišťující péči o zdraví místní komunity. Výborná dopravní dostupnost a spojení na okolní obce a města.
Pro prohlídku domu a pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Parametry

Číslo zakázky60105
KategorieDomy
PodkategorieRodinný
Stav objektuDobrý
Materiál stavbyCihlová
Vlastnictví Osobní
Budova Přízemní
Sklep Ano
Energetická náročnostG
Plyn:Plynovod
Odpad:Veřejná kanalizace
Topení:Jiné
Voda:Dálkový vodovod
Zpevněná komunikace:Asfaltová
Zařízení:Částečně
Umístění:Centrum obce
Okolní zástavba:Venkovská
Rok rekonstrukce:2023

Dostupnost

Autobus:Ano
Zpevněná komunikace:Ano
Vlak:Ano