Prodej, komerční ostatní, 305 m2

ID 57883

Kateřinská 181, Liberec (nečleněné město) - Liberec XVII-Kateřinky, 46014, Liberecký kraj

4 990 000 Kč
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
 • Užitná plocha

  305 m2

 • Plocha pozemku

  1278 m2

 • Dispozice

  ostatní

 • Stav objektu

  Před rekonstrukcí

Popis nemovitosti

Dnes pro Vás máme v nabídce zajímavou nemovitost, která je vedena jako objekt občanského využití. V této budově v Liberci - Kateřinkách původně fungovala prodejna potravin a v současné době je objekt prázdný.
Nabízí se například možnost pro investora, který by dokázal využít potenciál této nemovitosti a proměnit ji do menšího bytového domu se čtyřmi bytovými jednotkami. Do objektu se vejdou dva byty o velikosti 2+kk a dva byty o velikosti 3+kk. Pro představu poslouží vizualizace, které můžete prohlédnout mezi fotografiemi.

Objekt má zastavěnou plochu 305 m² a s pozemkem o celkové výměře 1566 m² se dá ke každému bytu navrhnout i vlastní parkovací stání a zahrádka pro využití volného odpočinkového času na vlastní terase.
Dostupnost sítí: elektřina ano, plyn není v této části Liberce zaveden, voda - je potřeba si zřídit vlastní vrt, odpady nutno řešit ČOV.

Kateřinky jsou přímo na hranici CHKO Jizerské hory. Kolem objektu prochází cyklostezka a z druhé strany protéká Černá Nisa. Dostupnost je výborná jak do centra Liberce, tak i na druhou stranu do Bedřichova, který je známý množstvím sportovního a turistického vyžití.

Pokud Vás náš inzerát alespoň trochu zaujal, neváhejte mě kontaktovat. S případným financováním Vám rád pomohu a těším se na viděnou na osobní prohlídce.

Parametry

Číslo zakázky57883
KategorieKomerční
PodkategorieOstatní
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Materiál stavbySmíšená
Vlastnictví Osobní
Budova Přízemní
Energetická náročnostG
Odpad:ČOV pro celý objekt
Zpevněná komunikace:Asfaltová
Umístění:Klidná část obce