Prodej, ostatní jiný, 50 m2

ID 56292

Sovolusky E6, Sovolusky , 53501, Pardubický kraj

2 000 000 Kč
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
 • Užitná plocha

  50 m2

 • Plocha pozemku

  0 m2

 • Dispozice

  jiný

 • Stav objektu

  Dobrý

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rekreační chatu a příslušenství v obci Sovolusky u Přelouče, která je od roku 2021 obývaná celoročně. Chata je umístěna severně od obce na okraji lesa na kraji chatové osady u rybníka Peliský, s orientací na jižní stranu, v nadmořské výšce 304 m. Příjezd k chatě je po nezpevněné cestě. Jedná se o původní dřevostavbu chaty postavenou okolo roku 1975 bez podsklepení, s jedním nadzemním podlažím, s nízkou sedlovou střechou bez možnosti využití podkroví, ke které je přistavena malá garáž (sklad). V roce 2021 bylo započato s její rekonstrukcí, byla provedena výměna oken, dveří, podlah, koupelny, částečná změna vnitřní dispozice, zateplení fasády, výměna klempířských prvků apod. V roce 2022 byla kolmo na chatu přistavena druhá samostatná jednotka (garsonka) - přízemní dřevostavba s nízkým pultovým krovem bez možnosti využití podkroví.
Chata je napojena na přívod elektrické energie, voda je kojenecká s rozborem (dokument o rozboru k dispozici) a je získávána ze studny umístěné na vedlejším pozemku a je čerpána do plastové nádrže umístěné v garáži, odtud je rozvod do obou koupelen a kuchyní. Kanalizace WC z původní stavby je do žumpy na vyvážení, v garsonce je umístěné chemické WC, z ostatních zařízení je voda svedena do trativodu.
Před chatou je umístěný plechový přístřešek se sedlovou střechou určený zejména ke skladování. Pozemek je oplocený.
Obec Sovolusky leží v západní části Pardubického kraje, přibližně 8 km jižně od města Přelouč, 12 km jižně od Čáslavi a 9 km západně od Heřmanova Městce. Vzdálenost od obce je cca 1,3 km s autobusovým spojením. Nejbližší vlak je v Přelouči. Přelouč má kompletní občanskou vybavenost, včetně školy, školky, zdravotních zařízení, sportovišť a využití volného času.

Parametry

Číslo zakázky56292
KategorieOstatní
PodkategorieJiný
Stav objektuDobrý
Materiál stavbySmíšená
Vlastnictví Osobní
Možnost hypotéky Ano
Energetická náročnostG
Bezbariérový:1
Odpad:Septik
Topení:Jiné
Voda:Místní zdroj
Zpevněná komunikace:Neupravená
Zařízení:Ano
Umístění:Polosamota
Okolní zástavba:Rekreační
Rok výstavby:1978
Rok kolaudace:1978
Rok rekonstrukce:2021

Dostupnost

Autobus:Ano
Zpevněná komunikace:Ano

Podobné nemovitosti