Restaurační zařízení včetně možnosti bydlení "Mojžíšák"

ID 56365

Nad Kyselkou 738, Liberec-Vratislavice nad Nisou - Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, 46311, Liberecký kraj

Info v RK
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
 • Užitná plocha

  250 m2

 • Plocha pozemku

  0 m2

 • Dispozice

  restaurace

 • Stav objektu

  Po rekonstrukci

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout soubor nemovitostí nacházející se v lesním prostřední obce Liberec (katastrální území Vratislavice nad Nisou). Hlavní objekt je rozdělen. V 2. NP je prostorný byt a 1. NP se využívalo jako restaurační zařízení.

Příjezd k domu je po nově vybudované asfaltové komunikaci. Turistická trasa naučná stezka Mojžíšův pramen - Císařský kámen vede kolem Restaurace, a tak nabízí potenciál budoucích tržeb turistů.

V rámci napojení objektu na sítě spadají: čistička odpadních vod, elektro, studna.

Restaurace a zázemí: V rámci objektu můžeme rozdělit prostor podlaží na prostor pro hosty (kapacita hostů v plné obsazenosti cca 50), kuchyně, technické zázemí, oddělené dámské a pánské toalety. K dispozici samostatný vstup pro hosty a pro personál. Současně je možné při dobrém počasí využít nejen vstup na terasu výstupem přímo z restaurace, ale i další prostornou terasu nově vybudovanou, která byla hojně využívána zejména pro pořádání svateb (kapacita míst až 90).

Nedávno také proběhla totální rekonstrukce 2.NP , ze kterého vznikl nový luxusní byt o velikosti 125 m2 s dostatečným prostorem pro bydlení až pro 5 osob. Podlahové vytápění je napájeno tepelným čerpadlem. V bytě je vše vybudované od základů.

Nedávnou modernizací proběhly: dokončení zateplení fasády, vybudování krytého parkovacího stání pro 2 vozidla s možností výstupu z bytu na terasu a bazén.

Doporučujeme osobní prohlídku pro "nasátí" úžasné atmosféry nejen přírody, klidu a bydlení, ale také obrovského potenciálu podnikání.

Veškeré detailní informace rádi sdělíme na osobní prohlídce

S případným financováním rádi pomůžeme.

Parametry

Číslo zakázky56365
KategorieKomerční
PodkategorieRestaurace
Stav objektuPo rekonstrukci
Materiál stavbyCihlová
Vlastnictví Osobní
Budova Patrový
Sklep Ano
Možnost hypotéky Ano
Energetická náročnostG
Odpad:ČOV pro celý objekt
Topení:Jiné
Voda:Místní zdroj
Zpevněná komunikace:Asfaltová
Zařízení:Částečně
Umístění:Samota
Rok rekonstrukce:2019