Prodej, ostatní vinný sklep, 221 m2

ID 45646

Šidleny, Milotice , 69605, Jihomoravský kraj

14 900 000 Kč + provize RK
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
 • Užitná plocha

  221 m2

 • Plocha pozemku

  995 m2

 • Dispozice

  vinný sklep

 • Stav objektu

  Dobrý

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji Vinařství s ubytováním a vinohradem ve vinařské oblasti Šidleny
Celý objekt je rozdělen do dvou části
Pravá část – zde se nachází prostor pro zpracování vína z kterého se dá dostat do klenbových sklepních prostor pod vinařstvím, které slouží jako degustační místnost, sklad a posezení.

levá část – v přízemí objektu se nachází kuchyňský kout se společenskou místností k sezení a technickým zázemí. Z přízemí vedou schody do první patra, kde jsou tři apartmány a každý apartmán má vlastním sociálním zařízením. Dále je tu vstup na prostornou terasu, z které je krásný výhled na okolí. Po schodech pokračujeme do podkroví, kde jsou další dva apartmány, které mají také vlastní sociálním zařízení. Celkový počet apartmánů je 5 s kapacitou až 25 lidí.
U vinařství se nachází přilehlý vinohrad o velikosti 636 m2.
Celková plocha je tedy 995 m2.
Pýchou Milotic je areál vinných sklepů stojící samostatně asi 1,5 km jihozápadně od obce pod kopcem Náklo. Od konce 50. let minulého století se Šidleny postupně rozrostly v členitý areál čítající 250 sklepů, zástavba tvoří náznaky několika náměstíček. Vinařství se v Miloticích ujalo již před třicetiletou válkou a vinice byly původně soustředěny v trati zvané Horky

Stavba je výlučném vlastnictví prodávajícího. Pozemek pod stavbou, pozemek kolem a přilehlý vinohrad je ve vlastnictví prodávajícího z jedné poloviny. Druhou polovinu vlastní stát. Vše je v procesu vyřízení.


Parametry

Číslo zakázky45646
KategorieOstatní
PodkategorieVinný sklep
Stav objektuDobrý
Materiál stavbyCihlová
Vlastnictví Osobní
Budova Patrový
Energetická náročnostG
Umístění:Okraj obce

Podobné nemovitosti