Prodej, domy rodinný, 126 m2

ID 58916

Pobočná 1823, Liberec-Vratislavice nad Nisou - Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, 46311, Liberecký kraj

10 750 000 Kč
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
 • Užitná plocha

  126 m2

 • Plocha pozemku

  153 m2

 • Dispozice

  rodinný

 • Stav objektu

  Velmi dobrý

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný řadový dům z roku 2018 o dispozici 4kk a celkové ploše 126 m2 v oblíbené liberecké lokalitě Vratislavice nad Nisou. Jedná se o rezidenční bydlení v uzavřeném komplexu s povolením vjezdu se závorou pouze pro rezidenty, nachází se zde celkem 12 řadových domů. Celková plocha pozemku je 153 m2, z toho zastavěná plocha 82 m2 a jedná se o zděnou stavbu, zahrada s terasou má 71m2 a terasa je zastřena dřevěnou pergolou.

Jedná se o energeticky velice úsporné bydlení. Vytápění zajišťuje elektrokotel v kombinaci s krbovými kamny. Celkové měsíční náklady na provoz domu jsou 3.000 Kč měsíčně za vodu a elektřinu. Dům se nachází v energetické třídě B. Před domem se nachází dvě parkovací místa, v přízemí domu se nachází garáž . Rozměry jednotlivých místností a rozmístění nábytku je názorně vidět na 3D modelech v galerii fotografií.

Vzhledem k rozloze domu a dispozičnímu řešení je to ideální bydlení i pro početnější rodiny, majitelé domu mohou zejména v letních měsících využívat zahradu s terasou pro příjemné posezení, grilování nebo jiné aktivity, zahrada není vzhledem ke svojí velikosti náročná na údržbu.

Městská část Vratislavice nad Nisou je vyhledávanou libereckou lokalitou pro rodiny s dětmi, zároveň je zde veškerá občanská vybavenost a snadná dostupnost do centra města hromadnou dopravou.

Budeme se těšit na prohlídkách.

Parametry

Číslo zakázky58916
KategorieDomy
PodkategorieRodinný
Stav objektuVelmi dobrý
Materiál stavbyCihlová
Vlastnictví Osobní
Budova Patrový
Energetická náročnostG
Odpad:Veřejná kanalizace
Topení:Lokální elektrické
Voda:Dálkový vodovod
Zpevněná komunikace:Dlážděná
Zařízení:Částečně
Umístění:Klidná část obce
Okolní zástavba:Obytná
Rok výstavby:2018
Rok kolaudace:2018
Rok rekonstrukce:2018

Dostupnost

Autobus:Ano
Dálnice:Ano
Veřejná doprava:Ano
Zpevněná komunikace:Ano
Vlak:Ano