Prodej domu
ID 74054Rulandová, Velké Bílovice , 69102, Jihomoravský kraj
800 100 164


-
Užitná plocha
70 m2
-
Plocha pozemku
156 m2
-
Dispozice
Rodinný
-
Stav objektu
Dobrý
Popis nemovitosti
Jste milovníky vína, krás jižní Moravy a rádi by jste chtěli vlastnit svůj vinný sklep?
V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji vinařský sklep s ubytováním a možností odkoupení vinohradu.
Sklípek se nachází v srdci sklepních uliček v ulici Rulandská ve Velkých Bílovicích, které tvoří samostatné vinařské městečko.
Objekt má k dispozici dvě patra, kde ve druhém patře je zřízen apartmán se dvěma pokoji, kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem a samostatným WC. Na patře je dále technická místnost a prostorná chodba s posezením, kde můžete vychutnávat lahodná vína od velkobílovických vinařů.
Přízemí domu tvoří z převážné části prostorná garáž, kam se sváželo víno. Z této místnosti se schází do sklepa, který je připraven k vybudování příjemného posezení u sklenky vína.
Každý si tu přijde na své. Je zde mnoho památek a turistických cílů. Krásná krajina se spoustou cyklostezek a také nedaleké rybníky zejména pro rybaření. Dominantou Velkých Bílovic je kopec Hradištěk s kapličkou. V okolí se rozkládá velké množství vinic a 650 vinných sklípků.
Zvu vás na prohlídku této nemovitosti, kde si zamilujete místní autentickou atmosféru plnou tradic a výroby vína. Proto mne neváhejte kontaktovat a domluvit si termín prohlídky.
Parametry
Číslo zakázky | 74054 |
---|---|
Kategorie | Domy |
Podkategorie | Rodinný |
Stav objektu | Dobrý |
Materiál stavby | Cihlová |
Vlastnictví | Osobní |
Budova | Patrový |
Sklep | Ano |
Půdní vestavba | Ano |
Energetická náročnost | G |
Plyn: | Plynovod |
Odpad: | Veřejná kanalizace |
Topení: | Lokální plynové |
Voda: | Dálkový vodovod |
Zpevněná komunikace: | Asfaltová |
Zařízení: | Částečně |
Umístění: | Centrum obce |
Okolní zástavba: | Obytná |
Parkovací místo: | 2 |
Dostupnost
Autobus: | Ano |
---|---|
Dálnice: | Ano |
Zpevněná komunikace: | Ano |
Vlak: | Ano |