Prodej, byty 3+1, 88 m2

ID 75917

Drahotín 34, Drahotín , 34522, Plzeňský kraj

3 390 000 Kč
V případě zájmu volejte nonstop linku:
800 100 164
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
  • Užitná plocha

    88 m2

  • Dispozice

    3+1

  • Stav objektu

    Dobrý

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme byt 3+1 o celkové velikosti 88 m², který prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2023. Samotný byt bez balkonu má 66 m², nachází se v 1. NP bytového domu a jeho součástí je balkon o ploše 4 m², sklep 1 m² a garáž 16,7 m², která je zahrnuta v ceně.

Vytápění je řešeno ústředně – etážově, prostřednictvím krbu s výměníkem na tuhá paliva. V bytě jsou instalována nová trojskla. Interiér je zařízen elegantně, s využitím kvalitních materiálů a spotřebičů dovezených z Anglie, což bytu dodává osobitý charakter.


Byt se nachází v obci Drahotín, pouhých 20 minut od Domažlic. Díky své velikosti a dispozici je ideální pro rodinu, která hledá hotové bydlení s garáží a dobrou dostupností. V obci je autobusová zastávka.

Parametry

Číslo zakázky75917
KategorieByty
Podkategorie3+1
Stav objektuDobrý
Materiál stavbyPanelová
Vlastnictví Obecní
Energetická náročnostG
Umístění:Centrum obce
Číslo jednotky:1

Realitní specialista

Oliver Šerlovský
V případě zájmu volejte nonstop linku: