Prodej bytu 3+KK 88.4 m2, Stochovská 1164/74a

ID 57226

Stochovská 1164/74, Praha 6 Ruzyně, 16100, Hlavní město Praha

11 990 000 Kč
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
 • Užitná plocha

  88 m2

 • Plocha pozemku

  0 m2

 • Dispozice

  3+kk

 • Stav objektu

  Novostavba

Popis nemovitosti

ENGLISH BELOW
Nabízíme k prodeji skvěle řešený byt 3+KK s celkovou užitnou plochou 88,4 m2 (užitná plocha 79,1 m2 + 5,6 m2 balkon + 3,7 m2 zděný sklep) a garážovým parkovacím stáním. Podlahová plocha bytu činí 85,5 m2. Dispozice bytu s výměrami jednotlivých místností naleznete v přiloženém plánku.

Byt se nachází v energeticky úsporném projektu Kratochvíle Stochovská, který získal stříbrnou medaili v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu prestižní oborové soutěže Best of Realty – Nejlepší z realit 2021. Samozřejmostí jsou přírodní materiály a moderní technologie - izolační trosjkla, předokenní žaluzie, řízené větrání s rekuperací tepla, vrstvená izolace atp.

Kratochvíle Stochovská se nachází nedaleko obory Hvězda a přírodní rezervace Šárka. Proto je skvělým základním táborem pro expedice do blízkého i vzdálenějšího okolí středních Čech. Vaše horská kola, kolečkové brusle nebo koloběžky určitě nebudou zahálet. Rezidence je obklopena soukromou zahradou s dětským hřištěm, lezeckou stěnou, work out zónou a víceúčelovou pergolou pro dospělé.

Budu se na Vás těšit při osobní nebo virtuální prohlídce.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
V případě úvěrového financování vyřídíme za vás všechny potřebné formality s nejlepším úrokem.

ENGLISH
We offer for sale an excellently designed 3+KK apartment with a total usable area of ​​88.4 m2 (usable area 79.1 m2 + 5.6 m2 balcony + 3.7 m2 brick cellar) and a garage parking space. The floor area of ​​the apartment is 85.5 m2. You can find the layout of the apartment with the dimensions of the individual rooms in the attached plan.

The apartment is located in the energy-saving project Kratochvíle Stochovská, which won a silver medal in the Small-scale Residential Projects category of the prestigious industry competition Best of Realty 2021. Natural materials and modern technology are a matter of course - triple-pane insulating glass, controlled ventilation with heat recovery, layered insulation etc.

Kratochvíle Stochovská is located near the Hvězda nature reserve and the Šárka nature reserve. That is why it is a great base camp for expeditions to the near and far surroundings of central Bohemia. Your mountain bikes, roller skates or scooters will certainly not be idle. The residence is surrounded by a private garden with a children's playground, a climbing wall, a work out zone and a multi-purpose pergola for adults.

I will be looking forward to seeing you during a personal or virtual tour.

The seller reserves the right to select the buyer based on the criteria selected by him.
In the case of loan financing, we will handle all the necessary formalities for you with the best interest.

Parametry

Číslo zakázky57226
KategorieByty
Podkategorie3+kk
Stav objektuNovostavba
Materiál stavbyCihlová
Vlastnictví Osobní
Sklep Ano
Možnost hypotéky Ano
Energetická náročnostB
Plyn:Plynovod
Odpad:Veřejná kanalizace
Topení:Ústřední plynové
Voda:Dálkový vodovod
Zpevněná komunikace:Dlážděná
Zařízení:Částečně
Umístění:Klidná část obce
Okolní zástavba:Obytná
Parkovací místo:1
Rok výstavby:2021
Rok kolaudace:2021
Číslo jednotky:221

Dostupnost

Autobus:Ano
Veřejná doprava:Ano
Zpevněná komunikace:Ano
Vlak:Ano