Prodej komerčního objektu s bytem a pozemku s rozlohou 1 905m2

ID 61480

Mlýnské nábřeží 311/311, Brno Obřany, 61400, Jihomoravský kraj

11 895 000 Kč + provize RK
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
  • Užitná plocha

    250 m2

  • Dispozice

    restaurace

  • Stav objektu

    Dobrý

Popis nemovitosti

Máme tu pro vás jedinečnou příležitost stát se majiteli komerčního objektu s bytem, nyní užívaného jako restaurace, a přilehlého pozemku, které jsou obklopené nádhernou přírodou a bohatou historií.

Nemovitost se nachází na červené turistické trase v části Brno Maloměřice-Obřany, ul. Mlýnské nábřeží a je oblíbeným místem na pořádání různých akcí, dále pro turisty, pejskaře, rodiny s dětmi, cyklisty, místní obyvatele atd. Noční klid není omezen, což je další výhodou pro ty, kteří hledají neomezenou zábavu.

Užitná plocha vlastního pozemku, na kterém nemovitost stojí, činí 1 158 m².
K nemovitosti je k prodeji i přilehlý pozemek s rozlohou 1 905 m².

K pozemku vede nově opravená silnice, k dispozici je i parkoviště. Celý objekt je monitorován kamerami, což zajišťuje bezpečnost hostů a majetku. V objektu je oboustranný krb, který v zimě navodí tu správnou atmosféru.
Nedávno byly provedeny částečné opravy - výměna oken, zateplení a nová fasáda, nové radiátory, zrekonstruovaná kuchyně, která byla instalována před 5 lety a nově opravené toalety.

K restauraci také patří kompletně vybavená zahrádka pro cca 150 - 200 osob s krásným dřevěným přístřeškem, dvě venkovní udírny, gril na selata, kýty a jiné, pro děti bohatě vybavené hřiště a pro cyklisty 4 nové stojany na kola.
V případě využití objektu jako restaurace veškeré vybavení restaurace a všechny smlouvy s pivovarem a dodavateli budou přenechány, což zajišťuje kontinuitu a spolupráci. Na rok 2024 jsou zde již zarezervované termíny na svatby a narozeniny.

K nemovitosti patří i byt 2+kk s nově vybudovanou kuchyňskou linkou a krbovými kamny s výměníkem. Nyní pronajímán za 9 000 Kč.

Pokud hledáte podnikatelskou příležitost v krásném prostředí s bohatou historií a možností využít turistický ruch, tato nemovitost je pro vás ideální volbou.
Návratnost investic je cca 10 let, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Parametry

Číslo zakázky61480
KategorieKomerční
PodkategorieRestaurace
Stav objektuDobrý
Materiál stavbyCihlová
Vlastnictví Osobní
Budova Patrový
Sklep Ano
Půdní vestavba Ano
Energetická náročnostG
Topení:Ústřední tuhá paliva
Voda:Dálkový vodovod
Umístění:Klidná část obce
Rok rekonstrukce:2021