Prodej, komerční obchodní prostory, 1500 m2

ID 53034

Lísková 4, Nemanice , 34401, Plzeňský kraj

55 000 000 Kč
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
 • Užitná plocha

  1500 m2

 • Plocha pozemku

  0 m2

 • Dispozice

  obchodní prostory

 • Stav objektu

  Novostavba

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji exkluzivní komerčně obytnou nemovitost na frekventovaném česko-německém hraničním přechodu Lísková u Nemanic okr. Domažlice. Jedná se o novostavbu zkolaudovanou v první polovině roku 2021. Tento objekt je rozdělen na dvě samostatné prodejny ve dvou podlažích a na obytnou část ve druhém nadzemním podlaží. Každá část domu má svůj vlastní vstup. K objektu náleží 3 parkoviště. Dvě se nachází na úrovni prvního nadzemního podlaží a třetí pak na úrovní prvního podzemního podlaží.

V prvním podzemním podlaží se nachází klimatizovaná prodejna o celkové prodejní ploše 200m2. Dále pak příruční sklad, technická místnost a schodiště do přízemí domu.

V prvním nadzemním podlaží se nachází klimatizovaná prodejna o celkové prodejní ploše 600m2 se samostatnou kanceláří a kuchyňkou.

Ve druhém nadzemním podlaží se nachází celkem 5 bytových jednotek o dispozici 2+KK, 3+KK, 4+KK, 4+KK a 4+1, dále pak 2 samostatné kanceláře a zázemí pro personál(šatny a WC). K největšímu z bytů náleží slunná terasa o rozloze 132m2. Každý byt má svá vlastní měřidla energií pro možné rozpočítání nákladů na bydlení. Celý objekt je vytápěn moderním a výkonným tepelným čerpadlem což náklady na vytápění snižuje. Ohřev teplé vody zajišťuje pro každý byt samostatný elektrický bojler. Kvalita zpracování je zde provedena ve vysokém standardu. V každém bytě je plně vybavená kuchyňská linka.

V současné době je využívána jedna z prodejen a jsou pronajaté všechny byty v objektu. Vzhledem k zajímavé ekonomice tohoto podnikání je zde velmi rychlá návratnost vložené investice jelikož tato nemovitost nabízí mnoho obchodních příležitostí.

Parametry

Číslo zakázky53034
KategorieKomerční
PodkategorieObchodní prostory
Stav objektuNovostavba
Materiál stavbyCihlová
Vlastnictví Osobní
Budova Patrový
Energetická náročnostG
Odpad:Veřejná kanalizace
Topení:Jiné
Voda:Dálkový vodovod
Zpevněná komunikace:Asfaltová
Zařízení:Částečně
Umístění:Centrum obce
Okolní zástavba:Obchodní
Rok výstavby:2021
Rok kolaudace:2021

Dostupnost

Autobus:Ano
Zpevněná komunikace:Ano