• +420 800 100 164
  • info@realityspolu.cz

Spolu jsme silnější

REALITYSPOLU.cz je platformou, která sdružuje realitní kanceláře a realitní zprostředkovatele a poskytuje zázemí a technologie. Díky své velikosti a pravidlům přináší všem prodávajícím i kupujícím záruku vysoké kvality nabízených realitních služeb. Klienti se mohou spolehnout na jednotný standard, díky kterému bezpečně projdou realitním obchodem.

Přečtěte si, s čím vším vám mohou REALITYSPOLU.cz pomoci, a domluvte si nezávaznou konzultaci.

Proč REALITYSPOLU.cz

Proč REALITYSPOLU.cz

Současný trh realitního zprostředkování prochází zásadními změnami, které mají dopad zejména na kvalitu servisu poskytovaného klientům. S REALITYSPOLU.cz máte jistotu

  • komplexního rozsahu služeb,
  • moderní prezentace nemovitosti,
  • využití mimořádně efektivních distribučních kanálů,
  • odbornosti právní služby,
  • plné podpory při všech nutných administrativních úkonech.

Více než 600 000 příležitostí

Více než 600 000 příležitostí

REALITYSPOLU.cz pomáhají více než 600 000 klientů po celé České republice a disponují tak velkou databází potenciálních kupců či prodejců nemovitostí. Jednoznačnou výhodou je propojení nabídky a poptávky v rámci vlastní klientely. Tímto způsobem se realizuje prodej více než třetiny nabízených nemovitostí.

Profesionální prezentace nemovitosti

Profesionální prezentace nemovitosti

REALITYSPOLU.cz si zakládají na vysoce profesionální prezentaci nemovitosti svěřené k prodeji. Proto před vystavením inzerce na přední realitní servery domluvíme profesionální focení a home staging — zvelebení nemovitosti. Zájemci si tak dokážou snáze představit, jak by jejich budoucí domov mohl vypadat. U větších nemovitostí zajistíme také vytvoření videoprohlídky.

Nejzajímavější developerské projekty

Nejzajímavější developerské projekty

REALITYSPOLU.cz mají ve své nabídce více než stovku developerských projektů napříč Českou republikou, ať už se jedná o velké bytové komplexy ve větších městech, viladomy v dojezdové vzdálenosti od aglomerací, nebo stavební pozemky nacházející se uprostřed malebné české přírody. Kromě zajištění samotného prodeje nemovitostí na rezidenční bydlení či pro investici poskytujeme také kompletní finanční služby — úvěrové financování i zajištění nemovitosti.

div>

NASTAVENÍ COOKIES