• +420 800 100 164
  • info@realityspolu.cz

Společně na trhu realitního zprostředkování

Trh realitního zprostředkování se mění. Pojďme společně naproti legislativním a regulatorním změnám a současným trendům v prodeji nemovitostí. REALITYSPOLU.cz znamená partnerství profesionálů na trhu realitního zprostředkování a je určené všem, kteří chtějí u klientů uspět díky kvalitě, jistotě a rozsahu poskytovaných služeb. REALITYSPOLU.cz jsou tu pro samostatné makléře, malé i velké realitky a firmy, které dělají finance.

Partnerství a vzájemná spolupráce

Partnerství a vzájemná spolupráce

Partnerství je pro nás o vzájemné spolupráci, nejmodernějších technologiích, o dodržování jednoduchých pravidel a vzájemném respektu. Přesně tak, jak si realitní zprostředkovatelé již dlouho přejí. Partnerství v rámci REALITYSPOLU.cz přináší okamžité rozšíření podnikání o tisíce nabídek nejenom z developerských projektů a možnost oslovit více než 600 tisíc klientů společnosti Broker Consulting, která je jednou z partnerských společností REALITYSPOLU.cz.

Rozvoj realitního byznysu

Rozvoj realitního byznysu

Každý realitní profesionál potřebuje kvalitní zázemí. REALITYSPOLU.cz disponují více než 120 zaměstnanci, rozsáhlým právním týmem a specializovaným realitním týmem pro administrativní a technickou podporu realitních obchodů. Součástí jsou i systémy REX a&mbsp;Brok, nejmodernější aplikace, se kterými lze pohodlně pracovat přímo v místě prodeje na notebooku či tabletu. V REXovi můžete přehledně sledovat proces od zadání zakázky až po vyplacení provize, Brok slouží k prezentaci, umí také zpracovat klientská data a uzavřít smluvy pomocí biometrických podpisů.

Propojení finančních a realitních služeb

Propojení finančních a realitních služeb

Zvýšení klientské základny a tedy i násobně vyšší příjmy vám umožní propojení realitních a finančních služeb. Rozšíření obchodního modelu o finance je v případě realitních obchodů logickým krokem, vždyť řada klientů řeší financování či zajištění nemovitosti, nebo má zájem investovat. Pomoc v oblasti finančních služeb navíc potřebují i klienti, se kterými se potkáte na prohlídkách. Díky partnerství s REALITYSPOLU.cz jim dokážete vyřešit jejich potřeby a opřít tak své podnikání o další silný pilíř. Celý proces tak máte bezpečně pod kontrolou. 

Spolupráce s developery

Spolupráce s developery

S REALITYSPOLU.cz získáváte možnost okamžité spolupráce při prodeji více než stovky developerských projektů v celé České i Slovenské republice. V současné době je 40 procent těchto spoluprací exkluzivních. Díky podpoře REALITYSPOLU.cz zajišťují partneři developerům kompletní administrativní, právní a marketingový servis. Rovněž jim poskytují kompletní servis v oblasti financování (jak projektu samotného, tak kupujících). Developeři se tak mohou plně soustředit na výstavbu projektu. 

Oblast vzdělávání a školení

Oblast vzdělávání a školení

REALITYSPOLU.cz zajišťují pro majitele realitních kanceláří kompletní systém vzdělávání pro nováčky, ale i pro ty zkušenější, kteří si potřebují doplnit znalosti a dovednosti související se změnami na trhu realitního zprostředkování. Oblast vzdělávání zajišťují jak interní tým školitelů, tak externí lektoři. Důraz je kladen na sdílení know-how v odborných znalostech, ale i na oblast obchodních dovedností a prodejních technik. Na každoroční konference jsou pravidelně zváni známí lektoři a školitelé včetně těch světově proslulých.

Oblast legislativy a regulace

Oblast legislativy a regulace

Prvotřídní servis v oblasti legislativy a regulace je silnou stránkou REALITYSPOLU.cz. Tým compliance má na starost podporu realitních makléřů v oblasti AML, GDPR, zákona o realitním zprostředkování a souvisejících právních předpisů. Veškeré změny jsou okamžitě zavedeny do praxe, jednotlivé dokumenty jsou upraveny podle aktuální legislativy. Samozřejmostí jsou pravidelná odborná školení a také špičkové pojištění odpovědnosti.

Moderní služby pro klienty

Moderní služby pro klienty

Součástí servisu REALITYSPOLU.cz je poskytnutí kompletní databáze profesionálů zajišťujících videoprohlídky, home staging, nafocení nemovitosti, obstarání energetických štítků na budovy či inzerování realit přes všechny důležité inzertní portály a sociální média. REALITYSPOLU.cz disponují také zkušeným týmem marketingu a komunikace, jehož podporu partneři oceňují nejenom při jednání s developery, ale i v každodenní komunikaci s klienty.

div>

NASTAVENÍ COOKIES