PODÍVEJTE SE, JAK CELÝ PROCES PROBÍHÁ

Krok 1

Pomůžeme vám nemovitost prodat

Odborníci z REALITYSPOLU.cz vám pomohou prodat nemovitost s profesionálním přístupem a v co nejkratším čase. Vaši nemovitosti správně oceníme. Připravíme reprezentativní nabídku nemovitosti a zrealizujeme promyšlenou marketingovou kampaň prodeje. Následně aktivním přístupem najdeme vhodného kupce. Ustojíme vyjednávání o podmínkách smluv tak, aby transakce zůstala výhodná a bezpečná.

Profesionální přístup

Chci vědět více

Nejprve si domluvíme osobní schůzku. Představíme vám naše služby. Sami se rozhodnete.
Krok 2

Profesionální fotografie a home staging

Než začneme nemovitost nabízet kupcům, poradíme vám, jak postupovat, aby váš byt či dům byl pro kupce co nejatraktivnější (home staging). Vaši nemovitost společně upravíme tak, aby si v ní dokázal kupec snáze představit svůj budoucí život, aby ji vnímal, jako svůj domov. Následně zhotovíme profesionální fotografie, které budou věrným, ale pozitivním způsobem vaši nemovitost prezentovat. U vybraných nemovitostí nám pomůže i videoprohlídka.

Zatraktivníme vaši nemovitost

Chci vědět více

Kombinace profesionálních fotografií a home stagingu zvyšuje šanci zaujmout solventního kupce až trojnásobně.
Krok 3

Aktivně najdeme kupce

Pro vaši nemovitost vybereme individuální prodejní strategii. Zvolíme vhodné inzertní plochy a načasování nabídky. Sestavíme profesionální popis vaší nemovitosti. Každý typ nemovitosti vyžaduje jiný přístup k prodeji. Proto posoudíme všechny možnosti a zvolíme tu efektivní. Oslovíme kupce z řad klientů partnerů REALITYSPOLU.cz.

Individuální prodejní plán

Chci vědět více

Díky propojení financí a realit můžeme rychle prověřit u zájemců schopnost financovat koupi vaší nemovitosti.
Krok 4

Vyřídíme potřebné papírování a pohlídáme rizika

Prodej nemovitosti je spojen s řadou rizik a také s množstvím administrativy. Potenciální rizika pohlídáme a s administrativou vám pomůžeme. Všechny smlouvy a důležité dokumenty, které budete v rámci realitního obchodu podepisovat, pečlivě zkontroluje a upraví právní oddělení REALITYSPOLU.cz. Postaráme se, aby přesuny peněz byly bezpečné a peníze za prodej skončily na vašem účtu.

Právní služby

Chci vědět více

Zařídíme potřebné úkony v katastru nemovitostí.

ZKUSTE TO TAKÉ

DEJTE NÁM KONTAKT