Hotel Grand

Tyršovo náměstí 434, Doksy , 47201

>

Popis projektu

Hotel Grand

Představujeme Vám Investiční apartmány k prodeji v centru města Doks u Máchova Jezera v Hotelu Grand.

Apartmány jsou nově zrekonstruované a jsou zasazeny do plně funkčního hotelového režimu.

Tím jsou vhodné pro investory, kteří mají zájem vlastnit nemovitost a získat pravidelný příjem z pronájmu, aniž by se museli o cokoliv starat.

Už před rekonstrukcí hotelu a apartmánů se hotel těšil velké oblibě návštěvníků, po této rekonstrukci se stal nejvyhledávanějším ubytovacím zařízením v centru města.

Investiční apartmány k prodeji prošly rekonstrukcí a jsou kompletně vybaveny, včetně krásné koupelny a pohodlných postelí. Většina z nich má mezonetový charakter s obývací částí v dolním patře a klidovou částí v horním patře. V každém apartmánu je kuchyňka a na míru vyrobený nábytek, sladěný s novými podlahovými krytinami a s rozkládací sedačkou. To vše doplněno o další vybavení a vkusné detaily, které oceníte v každém moderním ubytování.

Kromě luxusního ubytování mohou hosté využít příjemné hotelové restaurace s vynikající kuchyní. Restaurace pojme 70 lidí a pravidelně slouží k pořádání plesů a společenských akcí. K dispozici jsou také přednáškové prostory pro firemní klientelu a wellness centrum jako dělané pro relaxaci. Zde si můžete užívat vířivky a sauny.

Apartmány jsou rozděleny do dvou kategorií, Economy a Comfort, s cenovým rozdílem odpovídajícím jejich velikosti. Některé apartmány kategorie Comfort navíc nabízejí prostorný balkon. Díky atraktivní ceně je očekáváno velmi zajímavé zhodnocení.

Cena:
Apartmány ECONOMY - 3.025.000,-Kč včetně DPH
Apartmány COMFORT - 3.630.000,-Kč včetně DPH
K apartmánu je potřeba přičíst cenu vybavení: 266.200,-Kč včetně DPH

Ze strany developera jsou stanoveny specifické podmínky následného využití nemovitosti (pachtovní smlouva, omezená možnost samostatného využití nemovitosti jejím vlastníkem apod.). Podrobnější informace budou poskytnuty developerem (některé informace developer uvádí zde: https://www.apartmanydoksy.com/).

Postaráme se vám o financování

Nevíte si rady ? Dokážeme pomoci. Obraťte se s důvěrou na naše specialisty a zařiďte si třeba výhodnou hypotéku.

Zajímá mě více