Byty Heřmanka

Heřmanova Huť

>

Popis projektu

Byty Heřmanka

Projekt Byty Heřmanka přichází v III. etapě s atraktivní nabídkou 2 bytových domů po 14 bytových jednotkách v obci Heřmanova Huť. Celkem 28 bytů o dispozici 1+kk a 2+kk s rozlohou od 36 m2 po 81 m2 vychází vstříc rozmanitým potřebám potenciálních klientů na single i párové bydlení. Kolaudace prvních bytů již v březnu 2023.
Součástí každého bytu je skladovací místnost na patře a parkovací stání, všechny bytové jednotky navíc disponují balkonem, umožňujícím chvíle relaxace a uklidňujících výhledů do okolí.
Střídmý, praktický a moderní architektonický styl bytového domu o pěti podlažích citlivě navazuje na okolní zástavbu centrální části Heřmanovy Huti. Svým pojetím bytový dům Heřmanka plně vyhovuje soudobým nárokům na bydlení – nízkoenergetické, komfortní a bezpečné byty s minimálními požadavky na údržbu, dostatečné soukromí a zároveň bezpečné zázemí bytového domu s možností sousedských setkávání.
Velkoryse rozlehlý areál projektu Byty Heřmanka umožňuje v bezprostředním okolí domů volné prostranství i dostatek zeleně, která bude vhodně dotvářet parkovací zóny pro rezidenty i jejich návštěvy. Výhodou je i jeho poloha nedaleko od Plzně, Nýřan či Stříbra, v blízkosti D5, v místě s dobrou občanskou vybaveností i dopravní obslužností.
Podrobné informace o projektu a přehled volných bytů najdete na vlastních webových stránkách projektu www.bytyhermanka.cz, v případě vážného zájmu o koupi bytu kontaktujte přímo Ing. Luďka Vokouna na tel. 731 538 000.

Postaráme se vám o financování

Nevíte si rady ? Dokážeme pomoci. Obraťte se s důvěrou na naše specialisty a zařiďte si třeba výhodnou hypotéku.

Zajímá mě více