BD Vrbno pod Pradědem

Žižkova 134, Vrbno pod Pradědem , 79326

>

Popis projektu

BD Vrbno pod Pradědem

Bytový dům Vrbno pod Pradědem má celkem 27 bytů typu 1+kk a 2+kk, jež jsou určeny nejen k celoročnímu bydlení, ale i pro rekreaci. Byty mají promyšlený půdorys, vysoký standard zpracování, potřebné zázemí pro uložení sportovního vybavení, včetně lyžárny a cykloboxu v suterénu domu. Příjemným doplňkem každého bytu je parkovací stání, jenž je v ceně bytu, a prostorná terasa s atraktivním výhledem na pohoří Jeseníků. Investor poskytuje prostor pro individuální řešení v rámci klientských změn.

Podrobnější informace o tomto projektu najdete na těchto webových stránkách: bytyvrbno.cz

Město Vrbno pod Pradědem je nazýváno branou do Jeseníků, a docela právem. Svým potenciálem zdravé přírody a kouzelných scenérií je město celoročně vyhledáváno sportovně založenými turisty. Pro milovníky přírody je velkým lákadlem nedaleká skalní oblast –Ludvíkovské skalní město. Sportovní vyžití nabízí lyžařský areál nad městem na Vysoké hoře (200 metrů od bytového domu), kde se nachází bobová dráha, sjezdovka o délce 2,1 km, udržované běžecké trasy několika úrovní náročnosti, v létě lze zde využít bikepark. Milovníci cykloturistiky ocení hustou síť cyklostezek po celém regionu.
Město je dobře dostupné po silnici ze směru od Bruntálu, Opavy, Olomouce, případně ze směru od Červenohorského sedla a Jeseníku. Milovníci železnice mají možnost využít regionální železniční trať z Milotic nad Opavou, která byla vybudována roku 1844 a má ve Vrbně pod Pradědem koncovou zastávku.

Většina našich měst se zpravidla vyznačuje tím, že má ve svém centru kostel. Náš bytový dům je vzdálen od tohoto pomyslného středu necelých 500 metrů a přesto je již mimo město na svahu Vysoké hory. Potraviny si můžete nakoupit na místě v prodejnách Albert a Penny.

Podrobnější informace o této kouzelné lokalitě najdete na těchto webových stránkách:
www.tic-vrbno.cz; www.vrbnopp.cz a www.jeseniky-rodina.cz.

- Chráněná krajinná oblast Jeseníky
- Sportovní vyžití po celý rok
- Turistické i cyklistické trasy
- Parkovací místo ke každému bytu
- 500 metrů do centra města
- Ideální výchozí bod pro výlety

Postaráme se vám o financování

Nevíte si rady ? Dokážeme pomoci. Obraťte se s důvěrou na naše specialisty a zařiďte si třeba výhodnou hypotéku.

Zajímá mě více