Řadové domy Rezidence Bella Vita Lavičky

Lavičky, 59401

>

Popis projektu

Řadové domy Rezidence Bella Vita Lavičky

Hledáte kvalitní a klidné bydlení blízko přírody, a přitom na dosah města?

Představujeme Vám 2. etapu rodinných řadových domů v Rezidenci Bella Vita Lavičky u Velkého Meziříčí Tyto domy jsou koncipovány jako prostorné, praktické a moderní, dle filozofie bydlení dnešní doby, kdy klienti vyhledávají dům se zahradou, terasou a blízko přírody. Dispozice prostorného řadového domu je 4+kk o podlahové ploše 131,3 m2 a skládá se z obývacího pokoje spojeného s kuchyní, toaletou, šatnou a chodbou. V druhém patře naleznete dva dětské pokoje, ložnici, velkou koupelnu a šatnu nebo pracovnu.

Rodinné domy budou postaveny ve ¨Vyšší fázi rozestavěnosti hrubé stavby¨. Ptáte se, co to znamená? Rodinné domy budou předány tak, že když budete stát před domem, tak nepoznáte, že nejsou dokončené. Dům bude mít okna, dveře, kompletní střechu, barevnou fasádu, hrubé terénní úpravy a pozemek bude oplocený, vše dle našeho standardu. Před domem budou zatravňovací nájezdové pásy pro Váš automobil, chodník ze zámkové dlažby ke dveřím domu a místo pro ukládání odpadu. Ulice bude dokončena včetně chodníků, veřejného osvětlení a zeleně.

Jak to bude vypadat v domě? Vevnitř Vás bude čekat hrubá stavba, vyzděné příčky, schodiště, domy budou kompletně napojeny na všechny sítě (kanalizace, voda, elektro, optický kabel) Tento řadový dům si můžete dodělat dle svých přání a Vašich standardů. Jenom Vy budete rozhodovat, jaké podlahy si položíte, jaké dveře a dekor si zvolíte, jaké obklady a sanitu si dáte do koupelny a na WC atd. Je jen na Vás, jestli si budete přát dodělat řadový dům sami nebo s firmou, která staví tyto domy. Proto si jen Vy rozhodnete a ovlivníte finální cenu celého domu a tím docílili nejlepší poměr cena/výkon a byli spokojeni s konečným výsledkem.
Nebojte, nebudete hozeni do vody, vše probíhá ve vzájemné koordinaci a spolupráci.

Stavíme 9 řadových domů, kdy první 3 budou k převzetí v září 2023. Pro další 2 je nyní udělaná základová deska. Stavíme domy postupně a postupně je budeme předávat klientům.

Výhodou Rezidence Bella Vita je perfektní dostupnost, výjimečné soukromí a bydlení spojené s uklidňující zelení. Obec Lavičky disponuje mateřskou i základní školou pro Vaše děti, obchodem, hospodou, sportovním a dětským hřištěm. Kompletní občanská vybavenost v dosahu ve Velkém Meziříčí.

Zavolejte, těšíme se na Vás na osobní schůzce, kde je možnost probrat půdorysy, standardy, projít si dům apod. S financováním rádi pomůžeme

Postaráme se vám o financování

Nevíte si rady ? Dokážeme pomoci. Obraťte se s důvěrou na naše specialisty a zařiďte si třeba výhodnou hypotéku.

Zajímá mě více