• +420 800 100 164
  • info@realityspolu.cz

Pod Slunečným vrchem Krkonoše

Nádražní 470, Vrchlabí, 54301

Popis

Dovolujeme si vám nabídnout výhodné horské byty ve městě Vrchlabí, které je pomyslnou bránou do Krkonoš.

Projekt Pod Slunečným vrchem se nachází v blízkosti centra Vrchlabí a přitom 3 minuty jízdy do skiareálu Kněžnický Vrch, 5 minut do Skiareálu Herlíkovice a do 15 minut jsou k dispozici skiareály Vítkovice, Benecko, Špindlerův Mlýn, Horní Mísečky, Jánské Lázně.
Projekt bude šetrný k životnímu prostředí, nejen díky velkému centrálnímu parku mezi obytnými domy a zeleným střechám, ale hlavně využíváním elektrické energie bez uhlíkové stopy z vodních elektráren.


Město Vrchlabí je malebné, historické město, středobod pro všechny, co si rádi užívají zimní i letní radovánky přímo na horách. Dlouho byste hledali podobné město, které má malý kousek na sjezdovky, běžecké tratě, horskou turistiku, cyklotrasy, golfové hřiště, lázně nebo třeba úplně nový aquapark. Město Vrchlabí dává svou polohou a možnostmi obrovský potenciál aktivit, což podtrhuje jeho obrovský rozvoj a zájem investorů v posledních letech.

První etapa - 3 bytové domy - 42 bytů - je nyní ve fázi zahájení výstavby, která bude dokončena na konci roku 2022. V dalších třech etapách bude k prodeji celkem dalších 128 bytů v 8 bytových domech. Registrované zájemce budeme informovat o spuštění prodeje dalších etap přednostně.


Byty jsou vhodné k vlastnímu bydlení a také jako výhodná investice s výnosem okolo 7%, která vám a vašim přátelům může dopřát zdarma vlastní rekreaci na horách.
Pro bližší informace k výnosnosti této investice nás neváhejte kontaktovat.

Ceny bytů jsou od 70.000 Kč/m2 celkové plochy.

Aktuální a detailní informace jsou na stránkách: www.bydlenivkrkonosich.cz

Z většiny bytů je výhled do centrálního parku mezi bytovými domy, kde jsou přímo na dohled hrající si děti.
Sklepy jsou připraveny pro nabíjení elektrokol a uskladnění kol / lyží. Každý má volbu vydat se rovnou po rovinatých cyklostezkách okolo Labe a okolí nebo se vydat na horské cyklotrasy. Vrchlabí je křižovatka Krkonošských cyklobusů a skibusů.
Autem je možné se dostat do 5 minut do 2 skiareálů, do 15 minut do 7 skiareálů a do 20 minut do 9 skiareálů. Většina uživatelů apartmánů u menších sjezdovek nakonec stejně sedne do auta a přejíždí do větších skiareálů. Za doslova pár minut je možné být v centru města na skvělém jídle, dobrém drinku, v místním muzeu, na zámku, aquaparku, kině, na nákupech, ve fitness nebo na koupališti u rybníka. Je zde pestrá nabídka kulturních, sportovních a společenských akcí.

Vrchlabí je dobře dostupné autem, autobusem, vlakem i letecky. Vnitrostátní veřejné letiště pro letadla do 5700 kg je umístěno 2,5 km od centra Vrchlabí.

V následujících letech má cena nemovitosti vzhledem k cenám v okolí a rozvoji města Vrchlabí významný potenciál růstu, čímž může dojít k dalšímu zvýšení výnosnosti.

Pro tento projekt je zajištěno výhodné financování formou hypotečního úvěru.
Rádi vám projekt kompletně představíme u dobré kávy, představíme případně jeho investiční potenciál a podmínky financování.

Lokace

Nemovitosti

div>

NASTAVENÍ COOKIES