• +420 800 100 164
  • info@realityspolu.cz

Popis

Projekt Byty Sedlecká je situován v lokalitě Sedlec v Karlových Varech. Projekt o celkové výměře pozemků 116.000 m2 bude rozdělen na 2 etapy. V rámci první etapy budou postupně vystavěny čtyři bytové domy až o 6 nadzemních podlažích. Ve druhé etapě budou řešeny menší bytové domy a dvojdomy.

V první etapě budou vystavěny celkem čtyři bytové domy. V červenci 2019 byla zahájena výstavba prvního bytového domu D, termín plánované kolaudace je prosinec 2021. Dům D je navržen jako moderní bydlení, ovšem tak, aby byly byty cenově dostupné i začínajícím rodinám. Tento bytový dům poskytne nových 47 bytových jednotek. Převažující dispozicí bytů bude 2+kk a 3+kk. Obyvatelé domu budou mít možnost přikoupení garážových stání, která jsou navržena v podzemních podlažích. Architektonické netradiční řešení teras a domu nás zaujalo natolik, že jsme jej využili i v logu projektu.

Celkově v rámci první etapy vznikne 219 bytových jednotek

Lokace

Nemovitosti

Projekt nemá žádné aktivní nabídky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace