• +420 800 100 164
  • info@realityspolu.cz

Residence Kutná Hora

Kutná Hora

Popis

Rádi bychom Vám nabídli možnost koupě bytových jednotek v nově vznikajícím developerském projektu Residence Kutná Hora. Projekt je rozdělen do několika budov ve dvou etapách - první etapa bude k nastěhování 2/2023, druhá potom 6/2023. Budoucí majitelé mohou zakoupit byty z široké dispoziční nabídky - 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, s velikostmi od 50,83 - 158,76m2 včetně příslušenství, a to za dostupné ceny již od 3.237.360,- včetně sklepa. Součástí každého bytu je balkon / lodžie / terasa, v 1NP se můžete v některých bytech těšit také na předzahrádku. Cena za m2 tak včetně příslušenství startuje na 42.480,91/m2! Jelikož v dnešní době bývá velice častým problémem parkování, je zde možné si přikoupit své vlastní parkovací stání. Některé byty mají již v ceně kryté parkovací místo.

Tato nabídka platí výhradně pro klienty Broker Consulting a.s., proto neváhejte, byty ubývají (zbývá posledních 33 bytů z celkových 146) a nabídka je časově omezená! Nabídku bytů a kompletní informace k nim, které jsou stále k dispozici, Vám poskytne realitní specialista.

Projekt výstavby v Kutné Hoře vznikne mezi ulicemi Sportovců a Benešova v klidné a pro život vyhledávané lokalitě Šipší. Po dostavbě všech uvažovaných domů bude místo tvořit ucelená rezidenční čtvrť. Obrovskou výhodou tohoto místa je dostupnost většiny občanské vybavenosti v docházkové vzdálenosti, která dozajista přispívá ke kvalitě bydlení. Díky nedaleké zastávce MHD jsou pak snadno dostupné i ostatní lokality města, včetně historického centra.

Lokace

Nemovitosti

Projekt nemá žádné aktivní nabídky.

div>

NASTAVENÍ COOKIES