• +420 800 100 164
  • info@realityspolu.cz

Restaurační zařízení včetně honosného bydlení v Liberecké přírodě [ID 27190]

Nad Kyselkou 738, Liberec, 46311
13 900 000 Kč

Parametry

  • Plocha 250 m2
  • Cena 13 900 000 Kč

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout soubor nemovitostí nacházející se v lesním prostřední obce Liberec (katastrální území Vratislavice nad Nisou). Hlavní objekt se nyní využívá v 1. NP jako restaurační zařízení a ve 2. NP nadstandardní bytová jednotka k trvalému bydlení.

Příjezd k domu je po nově vybudované asfaltové komunikaci. Turistická trasa naučná stezka Mojžíšův pramen - Císařský kámen vede kolem Restaurace, a tak nabízí potenciál budoucích tržeb turistů.

V rámci napojení objektu na sítě spadají: čistička odpadních vod, elektro, studna.

Restaurace a zázemí: V rámci objektu můžeme rozdělit prostor podlaží na prostor pro hosty (kapacita hostů v plné obsazenosti cca 50), plně vybavená kuchyně, technické zázemí, oddělené dámské a pánské toalety. K dispozici samostatný vstup pro hosty a pro personál. Současně je možné při dobrém počasí využít nejen vstup na terasu výstupem přímo z restaurace, ale i další prostornou terasu nově vybudovanou, která je hojně využívána zejména pro pořádání svateb (kapacita míst až 90).

Nedávno také proběhla totální rekonstrukce 2.NP , ze kterého vznikl nový luxusní byt o velikosti 125 m2 s dostatečným prostorem pro bydlení až pro 5 osob. Podlahové vytápění je napájeno tepelným čerpadlem. V bytě je vše vybudované od základů.

Doporučujeme osobní prohlídku pro "nasátí" úžasné atmosféry nejen přírody, klidu a bydlení, ale také obrovského potenciálu podnikání.

Veškeré detailní informace rádi sdělíme. K dispozici nejen projektová dokumentace, díky které je možné ještě k domu přistavět garáž, zvětšit sociální zázemí pro hosty, ale i vytvořit další prostor pro usazení hostů o kapacitě dalších 40 míst. možné nahlédnout do účetnictví v rámci stále fungujícího podnikání. Mohou se převzít již zamluvené budoucí akce (svatby), a tak navázat na stávající fungování restauračního zařízení.

PENB zpracovává.

S případným financováním rádi pomůžeme.

Stáhnout PDF

Podrobnosti

  • Kategorie: Komerční
  • Podkategorie: Restaurace

V blízkosti

Lokace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace