• +420 800 100 164
 • info@realityspolu.cz

Prodej, komerční ubytování, 580 m2, 20, Jestřebí, 47201, Liberecký kraj [ID 28237]

20, Jestřebí, 47201, Liberecký kraj
16 990 000 Kč

Videoprohlídka

3D prohlídka

Parametry

 • Plocha 580 m2
 • Cena 16 990 000 Kč

Popis

Rodinný penzion U Lípy se nachází nedaleko Máchova jezera. Tato oblast patří k vyhledávaným turistickým oblastem. Penzion se nachází v klidném prostředí 9 km od Doks v obci Pavlovice.

Máchovo Jezero nabízí kromě koupání, originální aquapark, vyhlídkové plavby po jezeře a sportovní rybolov. Nedaleko se nachází vyhledávané muzeum Čtyřlístku

Oblast Doks je vyhledávaná pro přírodní památky jako hrady a zámky, cyklo výlety.

V penzionu pod jednou střechou najdete zázemí pro pracovní workshopy, ale i rodinné relaxační pobyty.

Už několik let je penzion rezervován a již dnes má rezervace na letní sezonu i na dva roky dopředu.

V přízemí penzionu se nachází restaurace pro 40 osob s funkční kuchyní, sklad, kotelna a toalety. Dalším prostorem je salonek pro 40 osob využívaný pro rodinné oslavy - svatby, narozeniny, večírky. Ve vedlejších prostorách se nachází wellness – finská sauna s vířivkou pro relaxaci.

V patře je samostatná školící místnost, kterou lze využít k vzdělávacím, ale i cvičícím seminářům (jóga). Je zde celkem 8 pokojů, 3 čtyřlůžkové a 5 dvoulůžkových. Na patře je možnost využit i kuchyňku. Celková kapacita pokojů v hlavní budově je 22 osob. Z této budovy je vstup na zastřešenou terasu, která je určena pro volnočasové aktivity.

V protější budově se nachází samostatný apartmán s dvěma ložnicemi celkem pro 10 osob. Z jednoho pokoje je vstup na terasu. Společenská místnost s krbem je spojena s jídelnou a kuchyňkou. Má dvě samostatné koupelny, jednu v přízemí. Je zde elektrické vytápění.

Na pozemku je bazén o velikosti 11 m x 5,5 m s filtrací, ohniště, dětské hřiště a tenisový kurt. Je tu příjemné prostředí pro svatební obřady i s hostinou. Celková kapacita ubytování je 32 osob.

K parkování je možnost využít 3 garáží, 5 parkovacích míst a dalších míst na pozemku i před penzionem.

Hlavní budova má rozlehlou půdu, která lze do budoucna využít pro výstavbu dalších pokojů.

Penzion má vodovodní přípojku, kanalizace v obci není. Na pozemku jsou 3 jímky.

Vytápění je přes ústřední topení - kotel na dřevoplyn nebo pelety.

Celkový pozemek o rozloze 5 020 m2 nabízí využití zahrady 3 158 m2. Rozlehlý pozemek má i zadní přístupovou cestu s bránou a možností vjetí na pozemek.

Informace o nákladech zašleme na vyžádání do mailu. V případě úvěru jsem schopna zajistit i financování. Pokud uvažujete o koupi tohoto penzionu neváhejte mě kontaktovat
Více informací na - prodej na klíč cz_________________________________________________________________________________

(English)

The U Lipy guest house is not far from Machovo Jezero. This municipality is a preferred tourist area. The guest house is seated a calm area of 9 km from Doksy in Pavlovice.

more info on weinfurterova cz
mehr Info unter weinfurterova cz

Stáhnout PDF

Podrobnosti

 • Kategorie: Komerční
 • Podkategorie: Ubytování
 • Stav objektu: Velmi dobrý
 • Materiál stavby: Cihlová
 • Vlastnictví: Osobní
 • Podlaží: 1
 • Budova: Patrový
 • Energetická náročnost: G
 • Možnost hypotéky: Ano

V blízkosti

Lokace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace