Prodej, komerční restaurace, 250 m2

ID 52953

Mlýnské nábřeží 311/311, Brno Obřany, 61400, Jihomoravský kraj

17 295 000 Kč
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
 • Užitná plocha

  250 m2

 • Plocha pozemku

  0 m2

 • Dispozice

  restaurace

 • Stav objektu

  Dobrý

Popis nemovitosti

Máme tu pro vás jedinečnou příležitost stát se majiteli tradiční, zavedené a fungující restaurace, která je obklopena nádhernou přírodou a má bohatou historii. Nachází se na červené turistické trase v části Brno Maloměřice-Obřany,ul.Mlýnské nábřeží a je oblíbeným místem na pořádání různých akcí,dále pro turisty,pejskaře,rodiny s dětmi,cyklisty,místní obyvatele atd. Noční klid zde není dán,což je další výhodou pro ty kteří hledají neomezenou zábavu.

Užitná plocha vlastního pozemku, na kterém restaurace stojí, činí 1 100 m2.Vede k ní nově opravená silnice a k dispozici je i parkoviště. Celý objekt je monitorován kamerami, což zajišťuje bezpečnost hostů a majetku. V restauraci je oboustranný krb, který v zimě navodí tu správnou atmosféru.
Nedávno byly provedeny částečné opravy - výměna oken, zateplení a nová fasáda, nové radiátory, zrekonstruovaná kuchyně, která byla instalována před 5 lety a nově opravené záchody. K restauraci také patří kompletně vybavená zahrádka pro cca 150 -200 osob,s krásným dřevěným přístřeškem,2 venkovní udírny,gril na selata,kýty a jiné, pro děti bohatě vybavené hřiště a pro cyklisty 4 nové stojany na kola. Abychom nezapomněli, veškeré vybavení restaurace a všechny smlouvy s pivovarem a dodavateli budou přenechány, což zajišťuje kontinuitu a spolupráci. Na rok 2024 jsou zde již zarezervované termíny na svatby a narozeniny….

K restauraci patří i byt 2kk s nově vybudovanou kuchyňskou linkou a krbovými kamny s výměníkem. Nyní pronajímán za 9000 Kč.

Pokud hledáte podnikatelskou příležitost v krásném prostředí s bohatou historií a možností využít turistický ruch, tato hospoda je pro vás ideální volbou. Návratnost investic je cca10 let, tak nás neváhejte kontaktovat pro více informací.

Parametry

Číslo zakázky52953
KategorieKomerční
PodkategorieRestaurace
Stav objektuDobrý
Materiál stavbyCihlová
Vlastnictví Osobní
Budova Patrový
Sklep Ano
Půdní vestavba Ano
Energetická náročnostG
Topení:Ústřední tuhá paliva
Voda:Dálkový vodovod
Umístění:Klidná část obce
Rok rekonstrukce:2021