Prodej, pozemky bydlení, 1387 m2

ID 61799

Psáry, Psáry , 25244, Středočeský kraj

12 790 000 Kč
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
  • Užitná plocha

    m2

  • Plocha pozemku

    1387 m2

  • Dispozice

    bydlení

  • Stav objektu

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 1387 m² v krásné lokalitě Psáry ve Středočeském kraji. Tento prostorný pozemek nabízí skvělou příležitost pro stavbu rodinného domu.
Pozemek je vybaven veškerými inženýrskými sítěmi na pozemku (Voda, Plyn, Kanalizace, Elektrická přípojka včetně stavebního rozvaděče), vše je již připojeno.
K tomuto pozemku existuje projekt pro stavbu moderního bungalovu, který zahrnuje veškeré potřebné stavební plány a má platné stavební povolení. Byla vybudována základová deska, což usnadní a zrychlí proces stavby domu. Pokud nový majitel nebude chtít projektovou dokumentaci využít a na stávající desku neumístí svůj vysněný dům, lze na náklady Prodávajícího základovou desku zcela odstranit. Pozemek je oplocen a od stavebního úřadu je povolena výstavba zdi (max. 2,5 m vysoká) k hlavní silnici.
Psáry nabízí klidný venkovský život s dobrou dostupností do Prahy a okolních měst. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně škol, obchodů a restaurací. Možnost využití přilehlé přírody a venkovského prostředí pro rekreaci a volnočasové aktivity. Dobrá dostupnost do Prahy.
Tento prostorný pozemek s platným projektem a základovou deskou je ideální volbou pro ty, kteří hledají místo pro stavbu svého vlastního domova v příjemné a dobře dostupné lokalitě. Nebojte se nás kontaktovat a rádi vám poskytneme další informace a pomůžeme vám s touto investicí.

Parametry

Číslo zakázky61799
KategoriePozemky
PodkategorieBydlení
Vlastnictví Osobní
Možnost hypotéky Ano
Energetická náročnostG